Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Malte Single Jequiti dla mężczyzn

Malte Single Jequiti dla mężczyzn

Malte Single marki Jequiti to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Malte Single został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są jaśmin i czarny pieprz; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Cytrusy

Jaśmin Czarny pieprz

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malte Single by Jequiti.

Malte Single Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Malte Single, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Malte Single, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malte Single marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malte Single marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Armand Basi Basi Femme Mugler Alien Bond No 9 Bleecker Street Estée Lauder Sensuous Hermes Eau des Merveilles Constellation Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Etro Sandalo Byredo Bal d'Afrique Mistral Balinese Vanilla DSH Perfumes Vintage Patchouly Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude