Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Malte Jequiti dla mężczyzn

Malte Jequiti dla mężczyzn

Malte marki Jequiti to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Malte został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są liść fiołka, mandarynka, bergamotka, rodzynka, gałka muszkatołowa i szałwia muszkatołowa; nutami serca są nuty drzewne, mech dębowy, cedr, konwalia i jaśmin; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, piżmo, drzewo sandałowe i dąb.

Liść fiołka Mandarynka Bergamotka Rodzynka Gałka muszkatołowa Szałwia muszkatołowa

Nuty drzewne Mech dębowy Cedr Konwalia Jaśmin

Ambra Fasolka tonka Piżmo Drzewo sandałowe Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malte by Jequiti.

Malte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Malte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Malte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malte marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malte marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Sean John Unforgivable Black Carthusia Carthusia Uomo Mark Buxton Black Angel Perfumer`s Workshop Samba Red Man Calvin Klein CK Free Profumi del Forte By Night Black Profumum Roma Victrix Ministry Of Sound Nightlife for Him Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Detaille Escrimeur