Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Madame La Rose Jequiti dla kobiet

Madame La Rose Jequiti dla kobiet

Madame La Rose Jequiti dla kobiet Zdjęcia Madame La Rose Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Madame La Rose marki Jequiti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Madame La Rose został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są marakuja, mandarynka i gruszka; nutami serca są tuberoza, jaśmin, róża i różowy pieprz; nutami bazy są karmel, wanilia, drzewo sandałowe i piżmo.

Marakuja Mandarynka Gruszka

Tuberoza Jaśmin Róża Różowy pieprz

Karmel Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madame La Rose by Jequiti.

Madame La Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Madame La Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Madame La Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madame La Rose marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madame La Rose marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Hugo Boss Essence de Femme Jacadi Jacadi Bath and Body Works Tropical Passionfruit Avon Urban Flowers Roma O Boticario Egeo Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Hanae Mori Hanae Mori N01 Space NK Tuberoli Faberlic You Nova Dream Jil Sander Sensual Jil Clinique Clinique Happy In Bloom 2011