Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Luan Santana Feminina Jequiti dla kobiet

Luan Santana Feminina Jequiti dla kobiet

Luan Santana Feminina Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Luan Santana Feminina marki Jequiti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Luan Santana Feminina został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są czerwone owoce, jeżyna, Śliwka, mandarynka i bergamotka; nutami serca są nuty kwiatowe, konwalia, kwiat pomarańczy, jaśmin, orchidea i porost; nutami bazy są nektarynka, karmel, wanilia, ambra i drzewo sandałowe.

Czerwone owoce Jeżyna Śliwka Mandarynka Bergamotka

Nuty kwiatowe Konwalia Kwiat pomarańczy Jaśmin Orchidea Porost

Nektarynka Karmel Wanilia Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luan Santana Feminina by Jequiti.

Luan Santana Feminina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Luan Santana Feminina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Luan Santana Feminina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luan Santana Feminina marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luan Santana Feminina marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Perry Ellis 360° Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Shu Uemura Fleur de Rose L`Erbolario Tuberosa Galanos Galanos Scents of Time Night Star Rothenstein Cri de Fleur Oriflame Chiffon Novaya Zarya Natasha