Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

La Vie En Rose Paris Jequiti dla kobiet

La Vie En Rose Paris Jequiti dla kobiet

karmelowy
La Vie En Rose Paris Jequiti dla kobiet Zdjęcia

La Vie En Rose Paris marki Jequiti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, La Vie En Rose Paris został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są tangeryna, malina i irys; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i pralina; nutami bazy są cedr, karmel i piżmo.

Tangeryna Malina Irys

Kwiat pomarańczy Róża Pralina

Cedr Karmel Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Vie En Rose Paris by Jequiti.

La Vie En Rose Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti La Vie En Rose Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti La Vie En Rose Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Vie En Rose Paris marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Vie En Rose Paris marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Moschino Moschino Funny! Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Les Parfums de Rosine Roseberry Jean Patou Eau de Patou Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Shiseido Zen Eau de Parfum So...? So...?Desirable Mexx XX by Mexx Lovesome Cacharel Amor Amor Delight Aloha Beauty Island Bougainvillea Jeanne Arthes Boum Cherry