Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn

L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn

ziołowy
L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia

L`Attitude Libre marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L`Attitude Libre został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytryna, bazylia i bergamotka; nutami serca są lawenda, szałwia i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, cedr i paczula.

Cytryna Bazylia Bergamotka

Lawenda Szałwia Drzewo sandałowe

Ambra Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Attitude Libre by Jequiti.

L`Attitude Libre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti L`Attitude Libre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti L`Attitude Libre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Attitude Libre marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Attitude Libre marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Versace Blue Jeans Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Maurer & Wirtz Tabac Man Lancetti Etre Homme Paco Rabanne Tenere Rochas Moustache Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Adolfo Dominguez Agua Fresca Mexx Perspective Man Renato Balestra Via Sistina 67 Homme