Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jolie Femme Jequiti dla kobiet

Jolie Femme Jequiti dla kobiet

karmelowy
Jolie Femme Jequiti dla kobiet Zdjęcia Jolie Femme Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Jolie Femme marki Jequiti to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jolie Femme został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Eve Miralles. Nutami głowy są bergamotka, zielone jabłko i gruszka; nutami serca są róża, wanilia i brzoskwinia; nutami bazy są karmel, fasolka tonka i ambra.

Bergamotka Zielone Jabłko Gruszka

Róża Wanilia Brzoskwinia

Karmel Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jolie Femme by Jequiti.

Jolie Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Jolie Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Jolie Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jolie Femme marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jolie Femme marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Aoud Damascus ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Versace Versus Donna Donna Karan DKNY To Go Women Alfred Dunhill Desire for a Woman Paloma Picasso Tentations Marina Picasso Chapeau Bleu Remy Latour Lune d`Ete Le Labo Neroli 36 Parfums 06130 Feuille de Reglisse Lush Tuca Tuca En Voyage Perfumes Carmel Boheme