Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Fontainebleau Orange Jequiti dla mężczyzn

Fontainebleau Orange Jequiti dla mężczyzn

Fontainebleau Orange marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fontainebleau Orange został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, mięta, lima i jabłko; nutami serca są lawenda, frezja, geranium, kardamon i gałka muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, ambra, drzewo sandałowe i cedr.

Mandarynka Grejpfrut Mięta Lima Jabłko

Lawenda Frezja Geranium Kardamon Gałka muszkatołowa

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fontainebleau Orange by Jequiti.

Fontainebleau Orange Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Fontainebleau Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Fontainebleau Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fontainebleau Orange marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fontainebleau Orange marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Roberto Cavalli Just Cavalli Him Givenchy Insense Ralph Lauren Polo Blue Iceberg Fluid Man Bill Blass Amazing for Men Lancetti Lancetti Homme Emanuel Ungaro Ungaro Man Jacques Bogart Bogart Joop! Wolfgang Joop Freigeist Yachtsman Home Port Renato Balestra Via Sistina 67 Homme