Marki » I-K » orientalne « Grupy

Elixir Jequiti dla kobiet

Elixir Jequiti dla kobiet

Elixir marki Jequiti to orientalne perfumy dla kobiet. Elixir został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, ambra, wanilia i nuty przyprawowe.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Ambra Wanilia Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir by Jequiti.

Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Hanae Mori Hanae Mori Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Memo Siwa Bath and Body Works Exotic Coconut Matthew Williamson Warm Sand By Kilian Love by Kilian Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Mazzolari Ambra Frances Denney Hope Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man