Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Claudia Leitte Glam Jequiti dla kobiet

Claudia Leitte Glam Jequiti dla kobiet

Claudia Leitte Glam Jequiti dla kobiet Zdjęcia Claudia Leitte Glam Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Claudia Leitte Glam marki Jequiti to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Claudia Leitte Glam został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, róża, gruszka, tangeryna i suszone owoce; nutami serca są irys, gardenia, jaśmin i magnolia; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Różowy pieprz Róża Gruszka Tangeryna Suszone owoce

Irys Gardenia Jaśmin Magnolia

Paczula Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Claudia Leitte Glam by Jequiti.

Claudia Leitte Glam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Claudia Leitte Glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Claudia Leitte Glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Claudia Leitte Glam marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Claudia Leitte Glam marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Grand Amour Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Lancaster Aquasun Mandarina Duck Scarlet Rain Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Oriflame Enigma Jeanne Arthes Sultane Gold Marilyn Miglin Divine essence Love Game Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Oriflame Tsun Lai