Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Champs II Jequiti dla mężczyzn

Champs II Jequiti dla mężczyzn

Champs II Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia Champs II Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia

Champs II marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Champs II został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, cytryna, różowy pieprz i imbir; nutami serca są frezja, fiołek i jaśmin; nutami bazy są ambra, cedr, piżmo, paczula, drzewo sandałowe i wetyweria.

Bergamotka Kardamon Cytryna Różowy pieprz Imbir

Frezja Fiołek Jaśmin

Ambra Cedr Piżmo Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Champs II by Jequiti.

Champs II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Champs II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Champs II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Champs II marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Champs II marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Jesus Del Pozo Adventure Quasar Tom Tailor New Experience Man Trussardi Python Uomo Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Jovoy Paris Fougere Bob Mackie Mackie for Men Rochas Moustache Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Sprezzatura 730 Amore Sviscerato Cerruti Nino Cerruti