Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Bem-Me-Quer Com Magia Jequiti dla kobiet

Bem-Me-Quer Com Magia Jequiti dla kobiet

wiśniowy
kwaśny

Bem-Me-Quer Com Magia marki Jequiti to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Bem-Me-Quer Com Magia został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są malina, Śliwka, wiśnia i nuty owocowe; nutami serca są frezja, irys i czarna orchidea; nutami bazy są wanilia, piżmo i ambra.

Malina Śliwka Wiśnia Nuty owocowe

Frezja Irys Czarna orchidea

Wanilia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bem-Me-Quer Com Magia by Jequiti.

Bem-Me-Quer Com Magia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Bem-Me-Quer Com Magia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Bem-Me-Quer Com Magia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bem-Me-Quer Com Magia marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bem-Me-Quer Com Magia marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Jette Joop By Night Jette Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Chopard Happy Spirit Magical Nights Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Lavanila Laboratories Vanilla Spice Guerlain La Petite Robe Noire Creed Sublime Vanille Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Jessica Simpson Taste