Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Bem-Me-Quer Com Magia Jequiti dla kobiet

Bem-Me-Quer Com Magia Jequiti dla kobiet

wiśniowy
kwaśny

Bem-Me-Quer Com Magia marki Jequiti to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Bem-Me-Quer Com Magia został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są malina, Śliwka, wiśnia i nuty owocowe; nutami serca są frezja, irys i czarna orchidea; nutami bazy są wanilia, piżmo i ambra.

Malina Śliwka Wiśnia Nuty owocowe

Frezja Irys Czarna orchidea

Wanilia Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bem-Me-Quer Com Magia by Jequiti.

Bem-Me-Quer Com Magia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Bem-Me-Quer Com Magia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Bem-Me-Quer Com Magia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bem-Me-Quer Com Magia marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bem-Me-Quer Com Magia marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Montale Amandes Orientales Montale Boise Vanille L`Erbolario Mandorla Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla I Profumi di Firenze Talco Delicato Bijan B Exquisite for Women Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream Sabon Femme Pacifica Indian Coconut Nectar