Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Aire Altitude Jequiti dla mężczyzn

Aire Altitude Jequiti dla mężczyzn

Aire Altitude marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Aire Altitude został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna, lawenda i cytrusy; nutami serca są galbanum, goździk (roślina) i paczula; nutami bazy są mech, cedr i skóra.

Cytryna Lawenda Cytrusy

Galbanum Goździk (roślina) Paczula

Mech Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aire Altitude by Jequiti.

Aire Altitude Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Aire Altitude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Aire Altitude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aire Altitude marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aire Altitude marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Dolce&Gabbana D&G Bill Blass Amazing for Men L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Bond No 9 Chez Bond Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Geo. F. Trumper Eau de Quinine Aramis Surface Lili Bermuda 32 North Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Alfred Dunhill Dunhill Edition Houbigant Fougere Royale (2010)