Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Still Jennifer Lopez dla kobiet

Still Jennifer Lopez dla kobiet

ozonowy
Still Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Still Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Still Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Still marki Jennifer Lopez to kwiatowe perfumy dla kobiet. Still został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są biały pieprz, mandarynka, ryż, jabłko i herbata earl grey; nutami serca są wiciokrzew, kwiat pomarańczy, frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i pieprz.

Biały pieprz Mandarynka Ryż Jabłko Herbata Earl Grey

Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Irys Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Still by Jennifer Lopez.

Alyssa Ashley Green Tea Essence
Treselle

Still Recenzje Perfum

TakaAnia
TakaAnia

Still to zapach, który zaliczyłabym do zdecydowanie wiosenno-letniej "ekipy" - bardzo dobrze wspominam wykorzystaną już przeze mnie seteczkę. Kupiłam ten zapach w ciemno - liczyłam na coś cięższego, ale zaskoczenie było zdecydowanie pozytywne. Dla mnie ten zapach jest przede wszystkim herbaciany - nie jest to zielona herbata tylko lekko zaparzona czarna herbata z orzeźwiającą, ale nie przytłaczającą nutą owocową - to jest pierwsze wrażenie, a im dalej w las... tym zapach staje się pełniejszy i bardziej wyrafinowany, ciepły i kobiecy. Lekkie herbaciane nuty ustępują miejsca ciepłym, piżmowym aromatom. Jest o zapach, który trzyma się blisko ciała, nie powala intensywnością, ale jest bardzo zmysłowy - niemalże intymny. Ten właśnie zapach wybrałabym na gorącą randkę w upalny, letni wieczór. Nie jest męczący, nie drażni otoczenia, ale dla mnie jest synonimem kobiety uwodzicielskiej, ale nie wulgarnej. Z czasem na pewno jeszcze do niego powrócę.

mangos
mangos

Niestety nie spodobał mi się. Chemiczny ( na początku po aplikacji czuc sam alkohol), herbaciany ,mało trwały, nic szczególnego, taniej moge mieć zapachy Bijan, o niebo bardziej charakterystyczne.

Flakonik, cóż...również nie przypadł mi do gustu- niedopracowany ( niestety).

Jestem na NIE.

gugusia
gugusia

No to zaczynam od estetyki opakowania. Flakonik ładny, rzeczywiście przypomina coś cennego. Pierścionek przy zatyczce... Hm,cóż raczej tego jeszcze nie było, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia Generalnie 4.
Zapach? Z początku mnie odrzucił. Nie wiem czy to za sprawą pieprzu w kompozycji, czy po prostu eksplozji kwiatów połączonych z wyżej wspomnianym pieprzem i do tego wietrzejącym alkoholem. Pierwsze wrażenie: "O matko, ale paskudztwo! " Z czasem łagodnieje i pozostawia naprawdę miły zapach. Rzeczywiście jak już ktoś napisał, przywodzi na myśl rozgrzane ciało, które dopiero co zażyło kąpieli. Jednym słowem zapach czystości. Dlatego za zapach też 4.

Myślę, że temu zapachowi warto dać 2 szansę. Uniwersalny jest, to prawda, ale jednocześnie jest bardzo elegancki.

elczyk
elczyk

Odkryłam Still tego lata. Przypomina mi Zieloną Herbatę EA. Doskonały na gorące dni. Cytrusowo-herbaciany. Nieco słodszy od GT i trwalszy. I nie ma tak ostrego buchnięcia w nos tuż po aplikacji, bardziej subtelny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Still, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Still, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Still marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Still marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Donna Karan DKNY Be Delicious Elie Saab Le Parfum Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge Cartier La Panthere Jovan White Musk Jennifer Lopez Glow Cacharel Eau de Eden Kate Moss Kate Laura Biagiotti Laura Elizabeth Arden Green Tea Burberry London Marc Jacobs Daisy Calvin Klein Obsession Night Woman Hermes Hermessence Rose Ikebana Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him