Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miami Glow Jennifer Lopez dla kobiet

Miami Glow Jennifer Lopez dla kobiet

tropikalny
kokosowy
Miami Glow Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Miami Glow Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Miami Glow marki Jennifer Lopez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Miami Glow został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są marakuja, mleko kokosowe i różowy grejpfrut; nutami serca są cyklamen, kwiat pomarańczy i heliotrop; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Marakuja Mleko kokosowe Różowy grejpfrut

Cyklamen Kwiat pomarańczy Heliotrop

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miami Glow by Jennifer Lopez.

Orchidea della Cina
Far Away Exotic

Miami Glow Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Niestety ale dla mnie ten zapach to olfaktoryczny koszmar. Moge tylko pozazdroscic wszystkim tego pieknego kokosa i wakacji w Miami. Dla mnie to raczej poszukiwanie roboty biednej Polki na emigracji w Miami popijajacej tani sok owocowy z kokosem, ale juz bardziej tanszego nie bylo, w jakims przydroznym motelu, do tego wszedzie roztacza sie zapach odswiezacza powietrza typu Brise przeciw komarom czy innym ustrojstwom. Bardzo zle to skojarzenie, bo jak mi gdzies tak intensywnie pachnie wcisnietym w gniazdko elektryczne Brisem, mam mocne podejrzenia, ze ktos chce zabic jakis nieprzyjemny zapaszek a moze nawet zapaszysko.
Musze przyznac, ze odrzuca mnie tu jakas straszliwie sztuczna wybitnie narzucajaca sie nuta, jakby z taniego plynu do plukania o zapachu niby tropikalnym z kokosem i nie jest to kokos a mleczko kokosowe, takie z puchy, którego nie znosze. Typuje też na polaczenie kokosa z marakuja. Dla mnie Jenny on the blok poprosze, ewentualnie z Jej pierwszym pieknym zapachem Glow, niestety Jenny z Miami okazala sie dla mnie tylko albo az piekna katastrofa ;D

aneczkas
aneczkas

Kupiłam te perfumy pod wpływem recenzji i to od razu 100ml butlę i jakże gorzko sie rozczarowałam! bardzo liczyłam na kokosowego słodziaka z nuta tropikalnych owoców a dostałam wodę o zapachu płynu do płukania ubrań/taniego olejku do oplania. Nie jest to koszmarny zapach, jestem w stanie go tolerować czasem nawet uważam, że jest dość ładny ale nie na tyle by go kupić. Nie polecam.

edit. troche ich poużywałam i powiem Wam, że spodobał mi sie ten zapach. Nie powala mnie na kolana ale bardzo sie z nim polubiłam, I coraz bardziej wyczuwam nutę kokosa :)

ela812
ela812

Robiąc przegląd w swojej kolekcji i wyciągając z czeluści szafki zapachy na lato - z okazji świeżo wybujałych upałów - wyjęłam z radością "Miami Glow". Nie będę ukrywała mojej ogromnej sympatii dla tej wody. Bardzo ją lubię i z prawdziwą przyjemnością używam letnią porą.
Nie powiem, do kupna skłoniła mnie swego czasu zawartość kokosa w składzie. Ale jeśli ktoś spodziewa się słodyczy rodem z batonika "Bounty", to srodze się zawiedzie. To rzeczywiście jest bardziej mleko kokosowe niż miąższ kokosa. Ale w ten właśnie sposób twórcom zapachu udało się stworzyć coś bardzo fajnego i oryginalnego. Ta kompozycja ma posmak luksusowego olejku do opalania. Łączy w sobie elementy słonecznej plaży i morskiej wody. Tak pachnie nasza skóra, kiedy po dniu wypełnionym plażowaniem - obowiązkowo w towarzystwie dobrego kosmetyku ochronnego (a wiemy, jak te obecne wypusty z faktorami potrafią bosko pachnieć!) - i figlami w morskich falach, wracamy zmęczeni, ale jakże szczęśliwi z plaży. Mimo, że wszędzie mamy piasek! Na skórze, w butach i we włosach! ;-) Ale nic to! Bo jesteśmy szczęśliwi! Nigdzie nie trzeba się spieszyć... To jest właśnie zapach tego wakacyjnego błogostanu.
Kiedy czuję na sobie te perfumy, od razu przenoszę się w myślach do mojego ukochanego Świnoujścia, na cieplutki, skrzący się w słońcu piasek. A tam, siedząc na turkusowym ręczniku kąpielowym, w towarzystwie nawołujących się mew i nadpływających morskich fal, wpatruję się w linię horyzontu, liczę płynące statki i żaglówki i czekam na ukochany zachód słońca...

Amelia32
Amelia32

Absolutnie mój ulubieniec jeśli chodzi o tropikalne,wakacyjne i plażowe propozycje na lato.Odkupuje Miami Glow rok w rok i jestem w nich zakochana.Pachną jak rozgrzane muszelki na piasku w połączeniu z nutą olejku do opalania i mixem koktajlu z owoców tropikalnych.A do tego ta kokosowa baza-mniam ;)Nazwa adekwatna do zawartości flakonika.Istne Miami i sceneria jak z serialu Baywatch ; ).Zapach za którym tęsknię cały rok bo jest zdecydowanie typowo wakacyjny.Ma w sobie nutkę jakby "suchości" i kokosa i jeśli ktoś by mnie zapytał jak pachnie rozgrzany słońcem piasek w tropikach,to bez wachania powiem J.Lo ; ).Pomimo iż jest to zapach tzw."Celebrycki"- nota bene mojej ulubionej celebrytki J.Lo-,to jest wyjątkowo oryginalny i nietuzinkowy.Dzisiaj za oknem mam 30 st.i to jest idealna pora na to cudo.Niesamowicie optymistyczna kompozycja.Pełno w niej słońca i lekko wibrującej,szalonej nutki imprezy, na jakijś bajecznej plaży.Miami Glow to jest poprostu zapach plaży.Ja mam przed oczami brazylijskie klimaty i wakacje w Rio.Butelka też zachowana w tym klimacie.Co do trwałosci to ok 4h ale z moją tendencję do nadużyć w tym przypadku nie przeszkadza mi to.Mam słabość ogółem do takich plażowych zapachów.Jeśli więc szukacie czegoś w stylu Jil Sander -Sun,Yves Rocher -Monoi lub limitek Estee Lauder-Bronze Goddess to jest to pozycja,która zdecydowanie powinna wam przypaść do gustu.Ja nie wyjeżdzając nawet na wakacje spryskuję się J.Lo,zamykam oczy i już leżę na plaży-Bosko ; )

gugusia
gugusia

Przyjemny, słodki, tropikalny zapach z delikatną mydlaną nutą kokosa. Przywodzi na myśl rajską plażę z delikatną morską bryzą od oceanu. Jeden z lepszych zapachów J.Lo. Do tego bardzo twały.
Flakon smukłu, choć rozmiarowo dość sporawy. Tandetna bransoletka ;)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Najpierw uderzenie tropikalnych owoców z kokosem. Jest egzotycznie i przyjemnie. Z czasem zapach się wysładza i zaczyna mi przypominać jakiś śliczny płyn do płukania tkanin. Określiłabym go jako... tropikalnego świeżaka (?!) Trochę dziwnie to brzmi, ale właśnie tak go odbieram.

Morella
Morella

Kupiłam skuszona kokosową nutą, i kokos rzeczywiście jest ale w niewielkiej ilości, mam ten zapach od roku, nie powalił mnie co prawda, ale czasem mam na niego ochotę, może nawet trochę go lubię. Nie jest to jednak łatwy w odbiorze zapaszek, nie odświeża, jest dość nietypowy, bardzo mocny i trwały, czuć jakieś owoce, pewnie to marakuja z kokosem i coś jak olejek do opalania. Trudno powiedzieć czy go powtórnie kupię, może zatęsknię za Miami Glow :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Miami Glow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Miami Glow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miami Glow marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miami Glow marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rihanna Rebelle Britney Spears Believe Givenchy Hot Couture Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Halle Berry Halle Giorgio Armani Sensi Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Ralph Lauren Ralph Hot Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Lalique Amethyst Jennifer Lopez Deseo Marc Jacobs Daisy Lolita Lempicka Si Lolita Calvin Klein Euphoria Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Giorgio Armani Acqua di Gioia Yves Rocher Marron de Noel Jimmy Choo Jimmy Choo Fendi Fendi Theorema