Marki » I-K » « Grupy

Love & Glamour Jennifer Lopez dla kobiet

Love & Glamour Jennifer Lopez dla kobiet

wodny
Love & Glamour Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Love & Glamour Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Love & Glamour Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Love & Glamour Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Love & Glamour marki Jennifer Lopez to perfumy dla kobiet. Love & Glamour został wydany w 2010 roku. Love & Glamour stworzyli Honorine Blanc i Harry Fremont. Nutami głowy są mandarynka, gujawa i nektarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, lilia wodna i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Mandarynka Gujawa Nektarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lilia wodna Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love & Glamour by Jennifer Lopez.

Aphrodisiac Elixir

Love & Glamour Recenzje Perfum

NonOmnisMoriar
NonOmnisMoriar

Na początku czuć nektarynę, ale taką lekko niedojrzałą i "chrupiącą" z gorzkawą nutą skórki mandarynki oraz niewielką ilością guajawy (tak myślę, bo nie wiem jak ona pachnie ;) ). Według mnie ma w sobie coś z zapachu świeżego prania, właśnie tę świeżość, taką... powietrzną? Wiem, że głupio to brzmi, przypuszczam, że to piżmo jest za to odpowiedzialne. Po pewnym czasie odrobinkę się wysładza, ale nie słodkością cukry tylko dojrzałych owoców. Później trochę cichnie, dochodzi minimalna ilość orchidei. Perfumy zostają w małym stopniu cierpkie, zdecydowanie nie należą do grona "różowych cukierkowców z syropem owocowym" ;)

Wydaje mi się, że jakoś bardzo nie ewoluują, aczkolwiek mnie to nie przeszkadza. Taki spokojny, zwykły zapach. Zwykły, ale wart przetestowania :) w żadnym razie ta "zwyczajność" nie jest jego wadą :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Love & Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Love & Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love & Glamour marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love & Glamour marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Jennifer Lopez Live Platinum Kenzo Madly Kenzo! Eau de Toilette Burberry Burberry Brit Red Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Thierry Mugler Alien Essence Absolue Kenzo Kenzo Amour Mexx Perspective Man Shakira Wild Elixir CnR Create Air Gemini Bruno Banani Scent From Heaven Alain Delon Lyra 3 Bruno Banani Scent From Hell Joop! Joop! Go Electric Heat Toni Gard Toni Gard Kimberly Wyatt Kaydance Jennifer Lopez JLove Joop! Wolfgang Joop Freigeist The Healing Garden Jasmine Therapy