Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet

Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Live Platinum marki Jennifer Lopez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Live Platinum został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Nutami głowy są marcepan, grejpfrut i Śliwka; nutami serca są róża, heliotrop i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, ambra, piżmo i cedr.

Marcepan Grejpfrut Śliwka

Róża Heliotrop Kwiat pomarańczy

Wanilia Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Platinum by Jennifer Lopez.

Live Platinum Recenzje Perfum

Live Platinum by Jennifer Lopez 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Live Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Live Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Platinum marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Platinum marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Gres Caline Puma Puma Create Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Mila Schön Mila Schön Clive Christian 1872 for Women Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Jardin de France Heliotrope Ella Mikao Yujin Ectasy Victoria`s Secret Love Rocks So...? So...?Exciting essence Surf`s Up