Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet

Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Platinum Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Live Platinum marki Jennifer Lopez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Live Platinum został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Nutami głowy są marcepan, grejpfrut i Śliwka; nutami serca są róża, heliotrop i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, ambra, piżmo i cedr.

Marcepan Grejpfrut Śliwka

Róża Heliotrop Kwiat pomarańczy

Wanilia Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Platinum by Jennifer Lopez.

Live Platinum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Live Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Live Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Platinum marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Platinum marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Jeanne Arthes Romantic Jardin de France Diamondra Prescriptives Calyx Pink Room Parfum No 1 Franck Olivier Franck Olivier Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Laurence Dumont Vanille Framboise Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Oriflame The Babes Passion Berry