Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mam: 10 Miałem: 16 Chcę: 12 Ukochany zapach: 1

karmelowy
Live Jennifer Lopez dla kobiet Filmy
Live Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Live Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Live marki Jennifer Lopez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Live został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są ananas, włoska pomarańcza i sycylijska cytryna; nutami serca są piwonia, kwiat czerwonej porzeczki i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, karmel i wanilia.

Ananas Włoska pomarańcza Sycylijska cytryna

Piwonia Kwiat czerwonej porzeczki Fiołek

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Karmel Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live by Jennifer Lopez.

Fruity Rhythm
Sì Intense

Live Recenzje Perfum

alina1
alina1

Jako fanka D. Ropion musiałam spróbować. Na szczęście zaczęłam od próbek, nie kusząc się na pełnowymiarowy flakon. Testy powtarzałam, więc nie jest to opinia pod wpływem chwili.
Niestety, ten zapach jest leciutki, przyjemniutki i nieodparcie kojarzy mi się ze środkami do pielęgnacji włosów.
Zapach jest zaskakująco trwały, polecam młodym dziewczynom, zwolenniczkom escad. Na lato będzie fajny.
Ja już wyrosłam...

marta34
marta34

Nie umie może pięknie opisywać wrażeń , ale mi się po prostu bardzo podobają, lekkie, niewinne a jednocześnie takie nie banalne ! Mnie zachęciło do kupna w ciemno czyjeś stwierdzenie że są podobne do escady i glorii i to mi wystarczyło! Są super:)Jak sama J.Lopez!Po wszystkich męczących kilerach typu słoń, eden czy lou lou dla mnie to naprawdę błoga odmiana dla nosa!

dianthus
dianthus

Ehhh i tak to jest wzdychać przez lata do wspomnień, po czym zderzyć się z rzeczywistością. Gust sie zmienia, zmienia się także percepcja, potrzeby i priorytety.

Live sa urocze. Jak inaczej można nazwać karmel plus owoce?. Jednak po latach od pierwszego kontaktu w euforii, okazuje się, że to już nie wystarczy by zachwycić. Mnie.

Cena: bardzo przyzwoita :)
Trwałość: średnia, nie mecząca ujęłabym - godzin kilka na skórze mojej suchej.

Ale gdzie ten LIVE? ten kop energii i zapomnienie?
Zaczyna się tropikalnymi, kwaskowatymi owocami, w wersji nieco syntetycznej. Na prowadzeniu ananas, potem porzeczka i cytryna, słabnąca bardzo szybko po ukazaniu się na powierzchni. Ułamki sekund po wciągnięciu zapachu zostaje w nosie miekki, mydlany komfort. Dość zaskakujące odkrycie po owocowym wstępie. Zapach gasnąc porzuca bardzo powoli i plynnie kwasek owocowy przechodząc na mydlano-karmelową stronę mocy. Jak wspomniała go_go_yubari, takie podłoże wynosi zapach na poziom 'wyższy niż owocowe letnie pachnidło dla młodych dziewcząt'. Dodaje mu charakteru i drobnej dojrzałości. Jednak nieco męczy, może to nie ten moment dla mnie na karmel. Może nie ta chemia.

Sympatyczne będą na letnią taneczną imprezę wieczorem (ten ciepluchny karmel!) ale moja skóra chyba już nie gra z nim symfonii, jak było jeszcze 8 lat temu, a nos chce już czegoś więcej. Wszystko jednak ma swój czas...

go_go_yubari
go_go_yubari

Bardzo chciałam polubić te perfumy J.Lo, gdyż z testów innych zapachów wiem, że jak na zapach celebrycki, reprezentują całkiem porządną jakość i trwałość. Sama używałam Glow After Dark, ale ilość owoców w końcu mnie znużyła i się ich pozbyłam. Ponieważ perfumy Lopez można trafić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach skusiłam się na poważniejsze testy Live - wszak zestaw egzotyczne owoce + piwonia brzmi nieźle, czemu Lopez miaąłby mnie nie zachwycić.

Niestety, z perfum bucha nuda i nijakość. Owocki są, jakieś takie niemrawe, zmiksowane na syntetyczną, podobną do wszystkiego, a więc do niczego pulpę. Zapach ma potencjał, gdyż baza, mimo, że mocno gourmand, ratuje odrobinę zapach, dodając mu trochę eleganckiego sznytu. Ja mimo wszystko spasuję, ponieważ na dłuższą metę nie ma w tych perfumach nic, co przykułoby moją uwagę na dłużej.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Live kojarzy mi sie nieco z Baby Doll YSL, po czesci z powodu obecnosci owocowych nut, z ktorych dominujaca jest ananas, a po czesci, poniewaz oba zapachy laczy figlarnosc i slodycz w karmelowym wydaniu.
Do Live podeszlam ostroznie, poniewaz jestem bardzo sceptyczna jesli chodzi i zapachy sygnowane przez gwiazdy, natomiast zawsze zwracam uwage kto byl nosem zapachu i tak stwierdzilam, ze zapachy Dominic'a Ropion moge kupic w ciemno.
Nie przeliczylam sie
Live jest bardzo zywym zapachem, psotnym, slodkim, orzezwiajacym, wywolujacym usmiech na twarzy!
Porzeczka, ananas, cytrusy, piwonia, drzewo sandalowe i karmel czynia ge bezwzglednie perfekcyjnym towarzyszem na lato!!!!
Trwalosc i moc ma doskonala, tu znow niespodzianka, bo nie spodziewalam sie iz bedzie mi towarzyszyl przez 8 godzin
Butelka ladna, zabawna, kobieca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Live, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Live, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Paco Rabanne Ultraviolet Avon Treselle Priscilla Presley Indian Summer Bruno Banani Pure Woman Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Calvin Klein Forbidden Euphoria Calvin Klein CK IN2U for Her Thierry Mugler Alien Essence Absolue Hugo Boss Deep Red Versace Bright Crystal Yves Rocher Nature Millenaire Chopard Casmir Oriflame Amber Elixir Oriflame Believe Ghost Ghost Oriflame Divine Sensual Oriflame Felicity Oriflame Mirage