Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

tropikalny
kokosowy
JLove Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia JLove Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

JLove marki Jennifer Lopez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. JLove został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są malina, różowy grejpfrut, ananas i tangeryna; nutami serca są orchidea, lilia wodna, gardenia tahitańska i kokos; nutami bazy są wanilia, białe drewna, piżmo i sorbet.

Malina Różowy grejpfrut Ananas Tangeryna

Orchidea Lilia wodna Gardenia tahitańska Kokos

Wanilia Białe drewna Piżmo Sorbet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about JLove by Jennifer Lopez.

JLove Recenzje Perfum

Malayka
Malayka

Choć jestem dość wybredna, to Jlove spodobały mi się bardzo, to miłość od pierwszego wejrzenia :o).
Szukałam takich perfum już od dawna.Zamówiłam je kierując się składem, który od razu przypadł mi do gustu i opiniami internautek z zagranicznej strony fragrantica.com
Nie zawiodłam się, to strzał w dziesiątkę.
Zapach na mojej skórze kojarzy mi się z sorbetem z pomarańczy z dodatkiem różowego grejpfruta,leciutką nutą ananasa, reszta składników jest dla mnie nie do rozróżnienia.
Udana kompozycja, lekka, przyjemna i pociągająca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez JLove, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez JLove, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum JLove marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu JLove marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Femme Davidoff Cool Water Wave Jacadi Jacadi Garcon Novae Plus White Gold Calypso St. Barth Lily Candie`s Candie`s Luxe Jacques Fath Yin Fragrances of Ireland Inisfree Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Kylie Minogue Pink Sparkle Lord`s Jester Heracles