Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Glowing marki Jennifer Lopez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Glowing został wydany w 2012 roku. Glowing stworzyli Calice Becker i Caroline Sabas. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i cyprys; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, liść czarnej porzeczki, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cyprys

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Liść czarnej porzeczki Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glowing by Jennifer Lopez.

Sensuous

Glowing Recenzje Perfum

Glowing by Jennifer Lopez 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Glowing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Glowing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glowing marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glowing marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Roberto Cavalli Roberto Cavalli Marc Jacobs Daisy Loewe I Loewe You Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Jardin de France Anandita La Prairie Life Threads Silver LR Desperate Housewives Susan Oriflame Miss O Fashion Princess NANADEBARY Classic Pink La Bouquetiere Embrasse Moi Lalique Lalique Edition Limitee 2011