Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 4

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Glowing marki Jennifer Lopez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Glowing został wydany w 2012 roku. Glowing stworzyli Calice Becker i Caroline Sabas. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i cyprys; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, liść czarnej porzeczki, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cyprys

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Liść czarnej porzeczki Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glowing by Jennifer Lopez.

Sensuous

Glowing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Glowing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Glowing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glowing marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glowing marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Jil Sander Style Yves Saint Laurent Elle Lacoste Touch of Spring Michael Kors Michael Frederic Malle L'Eau d'Hiver Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Anna Sui Live Your Dream s.Oliver s.Oliver Women Annayake Annayake Pour Elle Light Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles