Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 6

Glowing Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Glowing marki Jennifer Lopez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Glowing został wydany w 2012 roku. Glowing stworzyli Calice Becker i Caroline Sabas. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i cyprys; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, liść czarnej porzeczki, konwalia i fiołek; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Cyprys

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Liść czarnej porzeczki Konwalia Fiołek

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glowing by Jennifer Lopez.

Sensuous

Glowing Recenzje Perfum

lucky
lucky

Uwielbiam te perfumy, niestety flakon30 ml nie swieci ale sa warte zakupu chocby bez tego bajeru. Ma nuty podobne do sensouoes estee lauder jest ambra i dzrewo sandalowe mandarynka i choc rozne to podobne slodko duszne kwiaty. Wieksza slodycz uderzajaca od razu jest w EL bo z miodu a w glowing powoli sie rozwija z wanilii. Dla mnie to tak jakby glowing bylo wersja sensoues summer lub eau fraiche... Porownuje oba nadgarstkowo i przy dlugim wdechu oba zostawiaja specyficzne wrazenie na podniebieniu, cierpkosc czy ostrosc cos takiego to pewnie przez meski wydzwiek pieprzu czy wetiweru. Dla mnie arcy seksowne, dzialajace na zmysly, dobrey nastroj otaczaja aura zmyslowej delikatnosci i dodaja skrzydel

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Glowing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Glowing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glowing marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glowing marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Avon Crystal Aura Burberry The Beat Bond No 9 Nuits de Noho Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Anamor All That Matters Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme FUBU Plush Brut Parfums Prestige Straw Hat Parfums DelRae Panache Niven Morgan Gold Scent