Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Deseo for Men Jennifer Lopez dla mężczyzn

Deseo for Men Jennifer Lopez dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

tytoniowy
Deseo for Men Jennifer Lopez dla mężczyzn Zdjęcia Deseo for Men Jennifer Lopez dla mężczyzn Zdjęcia Deseo for Men Jennifer Lopez dla mężczyzn Zdjęcia

Deseo for Men marki Jennifer Lopez to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Deseo for Men został wydany w 2008 roku. Deseo for Men stworzyli Ellen Molner i Jim Krivda. Nutami głowy są yuzu, cedr, czerwone jagody i cytryna; nutami serca są liść tytoniu, korzeń irysa i drzewo gwajakowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Yuzu Cedr Czerwone jagody Cytryna

Liść tytoniu Korzeń irysa Drzewo gwajakowe

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deseo for Men by Jennifer Lopez.

Deseo for Men Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach ten jest świezy i myślę, że idealny na lato i wiosnę dla mężczyzn, którzy nie lubią mocnych i ciężkich woni. Pasuje jednak bardziej do młodych mężczyzn.
Bardzo mocno wyczuwam w nim nielubiane przeze mnie yuzu, ale tutaj nie przeszkadza mi a tak bardzo. Do yuzu dołącza nutka tytoniu i jagód. Wyczuwalny jest również cedr i cytryna. Nie jest to zapach wybitny i nie sprawi, ze damskie serca beda szybciej bić. Jest to raczej zapach na każdą okazję, bezpieczny.Aczkolwiek ładny.Flakon jak dla mnie móglby być lepszy, ale to kwesita gustu.Średno trwały.

Oceniam zapach na 6/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Deseo for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Deseo for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deseo for Men marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deseo for Men marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Adidas Fair Play Abercrombie & Fitch Fierce Antonio Puig Quorum Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Tonino Lamborghini Esplosivo Nez a Nez Figues et Garçons CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Maitre Parfumeur et Gantier Grain de Plaisir Smell Bent Felix Navidad DSH Perfumes Viridian