Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Deseo Jennifer Lopez dla kobiet

Deseo Jennifer Lopez dla kobiet

Deseo Jennifer Lopez dla kobiet Filmy
Deseo Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia Deseo Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Deseo marki Jennifer Lopez to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Deseo został wydany w 2008 roku. Deseo stworzyli Ellen Molner i Jim Krivda. Nutami głowy są liść bambusa, yuzu, frezja i sycylijska bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, pelargonia pachnąca, mimoza i jaśmin gwieździsty; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, cedr atlaski i mech dębowy.

Liść bambusa Yuzu Frezja Sycylijska bergamotka

Kwiat pomarańczy Pelargonia pachnąca Mimoza Jaśmin gwieździsty

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Cedr atlaski mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deseo by Jennifer Lopez.

True Star
Jil Sander Pure

Deseo Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Męska wersja Deseo mi nie odpowiada.Jednak ta to co innego. To zapach roślinności w tropikach, zieleni, powietrza po deszczu, wilgotnego powietrza po burzy, kobiety w białej mokrej sukience, zresztą reklama bardzo do tego zapachu pasuje i go odzwierciedla. Jeden z niewielu zapachów, który tak mi pasuje na męczące upały. Świeży, ale nie typowy świeżak, ma lekko męską nutkę, która wyjątkowo mi odpowiada. Mimo, że jestem zdecydowaną przeciwniczką yuzu to tu nie robi ono na mnie wrażenia. Bambus, kwiat pomarańczy, ciut bergamoty i paczuli i mamy to co trzeba gdy żar leje się z nieba. Że nietrwały? Tak, mogłoby trzymać się dłużej, ale co tam za taką cenę można się psikać bez końca.

mimozaprzemyska
mimozaprzemyska

Ciepły, letni deszcz...ale bardzo krótki.

Wspaniały, rześki zapach z gatunku tych tropikalnych - ale bez nudnego chemicznego kokosa, którego zwykło się spotykać w tego typu perfumach. Wprawdzie nie rozróżniam poszczególnych nut, jestem raczej laikiem w tych sprawach, ale ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. Zapach słodko-gorzki, ciepły i chłodny zarazem - przenosi nas gdzieś w tropikalną dżunglę w porze deszczowej:)

Niestety - po niecałej godzinie ulatnia się - przynajmniej po spotkaniu z moją skórą... Muszę mocno dociskać nos do nadgarstka żeby cokolwiek poczuć... A szkoda, bo to mógłby być początek pięknej przyjaźni...

Amelia32
Amelia32

Deseo ma dla mnie niesamowitą moc przenoszenia w zupełnie inny klimat i na inny kontynent.To zdecydowanie zapach tropikalny ale bez słońca i żaru oraz bez owocowego koktajlu.To zapach tropików w czasie pory deszczowej.Na wstępie silnie wyczuwalna nuta zroszonego deszczem babmbusa,który pachnie bardzo świeżo.Czuć zapach mokrej rosy i upajającą woń tropikalnych kwiatów.Słodyczy za dużo tutaj nie uraczymy,za co jestem wdzięczna bo tak cudownie zapodanej woni lasu desczowego nigdzie jeszcze nie czułam.Jest rześko i chłodno ale też egzotycznie i przepysznie.Ja wyczuwam jakby woń ananasa w połączeniu z kwiatem pomarańczy i duszną wonią jaśminu.Jest lekko parno ale na szczęście w tle słychać i czuć szum wodospadu.Niesamowite wrażenia wywołuje we mnie ta propozycja od J.Lo.Nietuzinkowy i nieprzeciętny zapach.Cała kompozycja natychmiast przywołuje mi na myśl scenerie z filmu "Błękitna Laguna".Dla mojego zmysłu powonienia istna uczta.Deseo pachnie dosłownie jak egzotyczne wakacje na Karaibach.To marzenie zamknięte w ślicznej buteleczce.Trwałość bardzo dobra ok.5-6h upajam się spokojnie tym zapachem na nadgarstku,na ubraniach i włosach cały dzień.Uwielbiam wody Jennifer za ich oryginalność.Deseo to mój kolejny must have na lato!

mala9mi
mala9mi

Przyjęło się, że zapachy celebryckie są ładne, łatwe i przyjemne. Właściwie nie ma w tym nic złego. Czasami mam ochotę na po prostu "ładny, niezbyt zajmujący zapach".

Niestety Deseo takie nie jest. A myślałam, że będzie fajnym, orzeźwiającym wyborem na lato.

Faktycznie ma w sobie coś tropikalnego, zielonego. Jest wilgotny, zielony. Czuć bambus, kwiaty pomarańczy, trochę świeżej bergamotki. Ale całość, ta zieleń podszyta jest jakąś mdląco - słodkawo - wodną nutą. Frezja z yuzu? Sprawia to, że zapach jest nieprzyjemny, jakiś taki...zleżały, wwiercający się w nos i powodujący chęć ucieczki.

Trwałość nie jest zła - ze 4-5 godzin, jak na świeżaczka nieźle. Butelka jest ładna. Ale zapach...zapach nie. Niestety.

Beatafm
Beatafm

W otwarciu czuję zieleń - soczystą, mokrą, czuję wyraźnie wilgotny mech, zaraz potem kwiaty: odurzający jaśmin z kwiatem pomarańczy i przebijającym się charakterystycznym zapachem pelargonii. Bardzo podoba mi się tu połączenie nut gorzkich ze słodkimi, dzięki czemu kompozycja jest bardziej szyprowa niż drzewna.
Projekcja i trwałość bardzo dobre.

angelica
angelica

Zapach przywodzi na myśl tropiki, przynajmniej mnie, widzę duże egzotyczne liście, gęsto rosnącą zieleń, na liściach jest rosa, powietrze wilgotne, jest to jeden z moich ulubionych zapachów, najpierw podziałała na moją wyobraźnię reklama, a później zachwycił mnie zapach.

Deseo by Jennifer Lopez 3.72 out of 5 based on 29 ratings and 6 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Deseo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Deseo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deseo marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deseo marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Britney Spears Believe Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Halle Berry Halle Rihanna Rebelle Lancome Hypnose Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Eau de Parfum Giorgio Armani Sensi Givenchy Hot Couture Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Shalimar Calvin Klein Euphoria Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Belle d`Opium Chanel Allure eau de parfum Jennifer Lopez Miami Glow Hermes Elixir des Merveilles