Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blue Glow by JLO Jennifer Lopez dla kobiet

Blue Glow by JLO Jennifer Lopez dla kobiet

wodny
Blue Glow by JLO Jennifer Lopez dla kobiet Zdjęcia

Blue Glow by JLO marki Jennifer Lopez to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Blue Glow by JLO został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mangostan i pomarańcza; nutami serca są lilia wodna, esencja różana, orchidea i nuty wodne; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, mahoń i fasolka tonka.

Mangostan Pomarańcza

Lilia wodna Esencja różana Orchidea Nuty wodne

Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Mahoń Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Glow by JLO by Jennifer Lopez.

Blue Glow by JLO Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Lopez Blue Glow by JLO, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Lopez Blue Glow by JLO, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Glow by JLO marki Jennifer Lopez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Glow by JLO marki Jennifer Lopez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! All About Eve Jennifer Lopez Glow after Dark Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Puma Puma I`m Going Woman Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Exte J`S Exte Pop Salvador Dali Eau de RubyLips Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Halston Catalyst Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Geoffrey Beene Chance Renee Snowpeach