Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Lolavie Jennifer Aniston dla kobiet

Lolavie Jennifer Aniston dla kobiet

Lolavie Jennifer Aniston dla kobiet Zdjęcia Lolavie Jennifer Aniston dla kobiet Zdjęcia Lolavie Jennifer Aniston dla kobiet Zdjęcia

Lolavie marki Jennifer Aniston to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lolavie został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytrusy i róża; nutami serca są jaśmin, fiołek i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Róża

Jaśmin Fiołek Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lolavie by Jennifer Aniston.

Infusion de Fleur d'Oranger
Pure Poison

Lolavie Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Jennifer Aniston postrzegam jako nudziarę. Nie podoba mi się ani jej gra aktorska ani filmy w których gra ani styl ani uroda toteż ni spodziewałam się zbyt wiele po jej perfumach i byłam ogólnie zdzwiona, że zdecydowała się ona wypuścić je na rynek. Lolavie ma przyjemne nuty, ale całość jest kiepska i niedopracowana. Jaśmin wita już od początku wraz z piżmem, które wyraźnie dominuje i całości daje tzw proszkowy charakter co znaczy tyle, że te perfumy dla mnie pachną niczym więcej niż proszkiem do prania i czuć to wyraźnie. Nie, nie jest to zapach przyjemny, czysty, schludny, ale koszulki wypranej w za dużej ilości proszku i źle wypłukanej. Nie zmienia się to z biegiem czasu, a to dlatego, że zapach jest niesamowicie wręcz nietrwały i prawie nie ma projekcji! U mnie nie wytrzymuje nawet pół godziny, a po spryskaniu trzeba się dobrze wwąchć w skórę, aby coś odnaleźć. Delikatność delikatnością, ale bez przesady. Szkoda. Liczę na to, że pozostałe dwie kompozycje Jen są lepsze.

marleen
marleen

Przypomina Pradę Infiusion de fleur d'Orangerer.
Jest jaśmin, gorzka pomarańcza (choć w składzie cytrusy), kwiat pomarańczy, gorzkość lili (i gardenii). Różni zapach natomiast miekkość piżma, i drewna sandałowego. Nie wyczuwam róży i fiołka. Siedzi blisko na skórze i po godzinie robi staje się delikatny, choć na początku wcale nie "zieje" agresywnością. Opakowanie i butelka przecudna - pełnia klasy i prostoty.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennifer Aniston Lolavie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennifer Aniston Lolavie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lolavie marki Jennifer Aniston. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lolavie marki Jennifer Aniston reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenneth Cole Black Nina Ricci L'Air du Temps Ghost Ghost Summer Dream Bath and Body Works Gardenia Crabtree & Evelyn Wisteria Miller Harris Coeur de Fleur Opus Oils Burlesque: Tramp Profumi del Forte By Night White Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa O Boticario Ops! Fashion Gloria Vanderbilt Glorious Jo Wood Organics Tula