Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Fleur de Nacre Jennica dla kobiet

Fleur de Nacre Jennica dla kobiet

Fleur de Nacre marki Jennica to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Nacre został wydany w 1985 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Mamounas.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Nacre by Jennica.

Fleur de Nacre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jennica Fleur de Nacre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jennica Fleur de Nacre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Nacre marki Jennica. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Nacre marki Jennica reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs I Love Marc Liz Claiborne Curve Chill Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Prada No6 Tubereuse Victorio & Lucchino V & L La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Gres Cabotine Sensuelle Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Tsi-La Organic Fiori d`Arancio Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Sinfonia di Note Blanc des Cotons