Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sweet Sixteen Jeanne Arthes dla kobiet

Sweet Sixteen Jeanne Arthes dla kobiet

Sweet Sixteen marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są zielone jabłko i jaśmin; nutami bazy są cyprys, cedr virginia i czerwona porzeczka.

Bergamotka

Zielone Jabłko Jaśmin

Cyprys Cedr Virginia Czerwona porzeczka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Sixteen by Jeanne Arthes.

Sweet Sixteen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sweet Sixteen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sweet Sixteen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Sixteen marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Sixteen marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Sweet Years Sweet Years Prive Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun S. Cute Love Berry Pink Elizabeth Arden Red Door Shimmer GianMarco Venturi Girl Fresh Sake Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Kylie Minogue Pink Sparkle Roccobarocco Tre Coach Coach Poppy Kat Von D Adora