Marki » I-K » cytrusowo - gourmand « Grupy

Sun Jeanne Arthes dla kobiet

Sun Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1

Sun marki Jeanne Arthes to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Sun został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, bergamotka i mandarynka.

Ambra Wanilia Bergamotka Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun by Jeanne Arthes.

Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Histoires de Parfums 1873 Paco Rabanne Ultrared Men So...? So...? Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Burberry Baby Touch Demeter Fragrance Orange Cream Pop Payard Bergamot Truffle Profumi di Pantelleria Jailia Alexa Lixfeld 004 Zorica Of Malibu Gratitude Borsari Aqua Classica di Parma Akon Konvict Femme