Marki » I-K » cytrusowo - gourmand « Grupy

Sun Jeanne Arthes dla kobiet

Sun Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1

Sun marki Jeanne Arthes to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Sun został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia, bergamotka i mandarynka.

Ambra Wanilia Bergamotka Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun by Jeanne Arthes.

Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Lollia Always Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Tonatto Profumi Plaisir So...? So...? Parfume de Vanille Mandarin Vanilla Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Payard Bergamot Truffle Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime La Bouquetiere Pamplemousse Yves Rocher Miel d`Oranger