Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sultane Pink Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Pink Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Pink marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sultane Pink został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, fiołek i nuty zielone; nutami serca są malina, marakuja, konwalia i róża; nutami bazy są paczula i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Fiołek Nuty zielone

Malina Marakuja Konwalia Róża

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sultane Pink by Jeanne Arthes.

Sultane Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sultane Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sultane Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sultane Pink marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sultane Pink marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Ocean Blue Guerlain Insolence Eau de Parfum Lulu Castagnette Luluforever Fragonard Belle de Soleil Clinique Clinique Happy in Bloom Love & Toast Honey Nectar Yves Saint Laurent Baby Doll Missoni Aria Missoni Iceberg Fluid Woman Cafe Parfums Cafe South Beach Michel Germain Sexual Star O Boticario Tarsila