Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Sultane L'Eau Fatale Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane L'Eau Fatale Jeanne Arthes dla kobiet

cynamonowy

Sultane L'Eau Fatale marki Jeanne Arthes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Sultane L'Eau Fatale został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są kmin i cynamon; nutami serca są ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i benzoes.

Kmin Cynamon

Ylang-ylang Jaśmin

Cedr Drzewo sandałowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sultane L'Eau Fatale by Jeanne Arthes.

Sultane L'Eau Fatale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sultane L'Eau Fatale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sultane L'Eau Fatale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sultane L'Eau Fatale marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sultane L'Eau Fatale marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Le Baiser Du Dragon Laura Biagiotti Venezia Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Etro Etra Etro Adidas Adidas Victory League L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Mona di Orio Oiro Sonia Rykiel Le Parfum CB I Hate Perfume Fire From Heaven Loriblu Sensual Seduction Man Lubin Itasca Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots