Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sultane Gold Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Gold Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Gold marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sultane Gold został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, drzewo sandałowe, czarna porzeczka, piżmo, frezja, brzoskwinia, jaśmin, heliotrop, bergamotka i róża.

Pomarańcza Drzewo sandałowe Czarna porzeczka Piżmo Frezja Brzoskwinia Jaśmin Heliotrop Bergamotka Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sultane Gold by Jeanne Arthes.

Sultane Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sultane Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sultane Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sultane Gold marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sultane Gold marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella in Two Amber Bond No 9 Chinatown Guerlain Terracotta Voile d'Ete Revlon Xia Xiang Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Arrogance Glamour Bebe Bebe Adidas Adidas Sensual Instinct Roxana Illuminated Perfume Lyra Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Vero Profumo rubj eau de parfum Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan