Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sultane Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Sultane marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sultane został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są brzoskwinia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, lawenda, wanilia, piżmo, cedr i geranium.

Czarna porzeczka Bergamotka

Brzoskwinia Jaśmin

Drzewo sandałowe Lawenda Wanilia Piżmo Cedr Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sultane by Jeanne Arthes.

Tresor
Burberry Women
Fancy Love

Sultane Recenzje Perfum

Marla35
Marla35

Bardzo lubię te perfumy. One są tak dymne ze nam wrażenie ze tuż pod nosem pali mi się brzoskwiniowo sandalowe kadzidelko. Letem aż zatyka lekko, ale zimą otula. Pachną na mnie ok 6 godzin gdy jest ciepło to dłużej. Są dość słodkie intensywne, nutki wyczuwalne dokładnie tak jak w głosach, głównie brzoskwinia i sandal i to tlace się kadzidelko

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sultane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sultane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sultane marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sultane marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Serge Lutens Fleurs de Citronnier Rance 1795 Josephine Bath and Body Works Moonlight Path Elizabeth Arden True Love Christian Audigier Christian Audigier For Her Roxana Illuminated Perfume Aurora Allegri Allegri Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle LR Heidi Klum Bath and Body Works Dark Kiss Jean Patou Moment Supreme