Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sultane Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Jeanne Arthes dla kobiet

Sultane Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Sultane marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sultane został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są brzoskwinia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, lawenda, wanilia, piżmo, cedr i geranium.

Czarna porzeczka Bergamotka

Brzoskwinia Jaśmin

Drzewo sandałowe Lawenda Wanilia Piżmo Cedr Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sultane by Jeanne Arthes.

Tresor
Burberry Women
Fancy Love
Diamonds and Rubies

Sultane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sultane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sultane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sultane marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sultane marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Dolce&Gabbana The One Celine Dion Always Belong Annick Goutal Songes Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Escentric Molecules Escentric 02 Ralph Lauren Love Ava Luxe Rosa de la Luz Floris Snow Rose DSH Perfumes Quinacridone Violet Lee Cooper Originals Ladies Fragonard Murmure