Marki » I-K » orientalne « Grupy

Sultan Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Sultan Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Sultan Homme marki Jeanne Arthes to orientalne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są lawenda, róża i lilia; nutami bazy są cedr virginia i ambra.

Cytrusy

Lawenda Róża Lilia

Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sultan Homme by Jeanne Arthes.

Sultan Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sultan Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sultan Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sultan Homme marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sultan Homme marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Little Black Dress Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Thierry Mugler Angel La Part des Anges Diptyque Eau Lente Molinard Habanita Serge Lutens Serge Noire L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Oriflame Nomadic Him Christina Aguilera X Pose Stardust Ayala Moriel Song of Songs D.S. & Durga Resin Aesop Mystra