Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet

Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet

Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Sexy Me No3 marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexy Me No3 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są truskawka i czarna porzeczka; nutami serca są korzeń irysa, róża, fiołek, piwonia i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Truskawka Czarna porzeczka

Korzeń irysa Róża Fiołek Piwonia Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Me No3 by Jeanne Arthes.

Sexy Me No3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sexy Me No3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sexy Me No3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Me No3 marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Me No3 marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Sentiment Givenchy Absolutely Givenchy L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Victoria`s Secret Basic Instinct Victoria`s Secret Sexy Little Thing Avon Urban Flowers London Van Cleef & Arpels Feerie Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Jeanne Arthes Rose Bonbon Guerlain Insolence Blooming Les Petits Plaisirs Mure Mystique Thymes Kimono Rose