Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet

Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet

Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No3 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Sexy Me No3 marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexy Me No3 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są truskawka i czarna porzeczka; nutami serca są korzeń irysa, róża, fiołek, piwonia i malina; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Truskawka Czarna porzeczka

Korzeń irysa Róża Fiołek Piwonia Malina

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Me No3 by Jeanne Arthes.

Sexy Me No3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sexy Me No3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sexy Me No3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Me No3 marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Me No3 marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Paris Hilton Heiress Nanette Lepore Nanette Lepore Cafe Parfums Cafe South Beach Gap Velvet Bloom No.695 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Pink Room Parfum No 1 Marc Jacobs Pomegranate Splash Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic Christophe Guillarme Le Tapis Rouge