Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet

Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Sexy Me No2 marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexy Me No2 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, malina i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek, piwonia i truskawka; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, wanilia i heliotrop.

Pomarańcza Malina Nuty zielone

Jaśmin Róża Fiołek Piwonia Truskawka

Piżmo Cedr Virginia Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Me No2 by Jeanne Arthes.

Sexy Me No2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sexy Me No2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sexy Me No2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Me No2 marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Me No2 marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Jennifer Lopez Love at First Glow Avon Dreamlife Bouquet Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Joop! Joop! Thrill Woman Oriflame Elvie Summer Magic La Senza Discover Me Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Next Pink Paradise Marella Ferrera Marella Ferrera Max Azria BCBGirls Metro