Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet

Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Sexy Me No2 Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Sexy Me No2 marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexy Me No2 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, malina i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek, piwonia i truskawka; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, wanilia i heliotrop.

Pomarańcza Malina Nuty zielone

Jaśmin Róża Fiołek Piwonia Truskawka

Piżmo Cedr Virginia Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Me No2 by Jeanne Arthes.

Sexy Me No2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sexy Me No2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sexy Me No2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Me No2 marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Me No2 marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow after Dark Kenzo Ca Sent Beau Avon Celebre Thierry Mugler Innocent Rock Keiko Mecheri Passiflora Braccialini Braccialini Women Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Jardin de France Eau perlee Jeanne Arthes Sur Un Nuage Corine de Farme Hannah Montana Jovan Satisfaction for Women Victoria`s Secret Bombshell