Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Bonbon Jeanne Arthes dla kobiet

Rose Bonbon Jeanne Arthes dla kobiet

Rose Bonbon Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Rose Bonbon marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rose Bonbon został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pomarańcza, pieprz, truskawka i geranium; nutami serca są irys i róża; nutami bazy są wanilia, jeżyna i białe piżmo.

Pomarańcza Pieprz Truskawka Geranium

Irys Róża

Wanilia Jeżyna Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Bonbon by Jeanne Arthes.

Rose Bonbon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Rose Bonbon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Rose Bonbon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Bonbon marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Bonbon marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Diesel Diesel Zero Plus Feminine Victoria`s Secret Heavenly Kiss Geoffrey Beene Chance Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Fiorucci Fiorucci Pupa Yes Silver Love Passport One Love Eisenberg I Am Sugababes Touch LR LR Classics Martinique