Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Romantic Story Jeanne Arthes dla kobiet

Romantic Story Jeanne Arthes dla kobiet

Romantic Story marki Jeanne Arthes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są irys, ylang-ylang i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, wanilia, róża i orchidea; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Irys Ylang-ylang Pomarańcza

Jaśmin Wanilia Róża Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romantic Story by Jeanne Arthes.

Romantic Story Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Romantic Story, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Romantic Story, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romantic Story marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romantic Story marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Jeans Couture Glam Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Marc Jacobs Daisy Black Edition Boucheron B Les Nereides Musc de Samarkand Comme des Garcons Pearly Monster Jardin de France Anandita Ajmal Facets of Her Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Sarantis B.U. Blossom FCUK FCUK Connect Her Kate Walsh Boyfriend