Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Romantic Jeanne Arthes dla kobiet

Romantic Jeanne Arthes dla kobiet

Romantic marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, Śliwka, aksamitka, malina i bergamotka; nutami serca są kolendra, imbir, kwiat pomarańczy, korzeń irysa, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia i cedr.

Czarna porzeczka Śliwka Aksamitka Malina Bergamotka

Kolendra Imbir Kwiat pomarańczy Korzeń irysa Jaśmin Ylang-ylang Róża

Labdanum Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romantic by Jeanne Arthes.

Romantic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Romantic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Romantic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romantic marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romantic marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Campos de Ibiza Higo Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Memo Inlé Oscar de la Renta So de la Renta Bath and Body Works Tropical Passionfruit Voluspa Pink Fatale Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete s.Oliver Superior Sugababes Tease Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie Princesse Marina De Bourbon Dynastie Mademoiselle