Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Rocky Man Irridium Jeanne Arthes dla mężczyzn

Rocky Man Irridium Jeanne Arthes dla mężczyzn

morski

Rocky Man Irridium marki Jeanne Arthes to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Rocky Man Irridium został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i tangeryna; nutami serca są drzewo sandałowe i herbata; nutami bazy są paczula, woda morska i ambra.

Galbanum Bergamotka Tangeryna

Drzewo sandałowe Herbata

Paczula Woda morska Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rocky Man Irridium by Jeanne Arthes.

Rocky Man Irridium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Rocky Man Irridium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Rocky Man Irridium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rocky Man Irridium marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rocky Man Irridium marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Mypa Madonna Men Montale Sandflowers Perry Ellis Perry Ellis Fragonard Papa Cheri Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Canali Winter Tale Special Edition Olivier Durbano Jade Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Burberry Burberry Sport for Men Arno Sorel Black Line Best Company Best Company Yves Rocher Altika