Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mixte Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Mixte Homme Jeanne Arthes dla mężczyzn

Miałem: 1

Mixte Homme marki Jeanne Arthes to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są petitgrain, nuty zielone i cytrusy; nutą serca jest nuty ziołowe; nutą bazy jest piżmo.

Petitgrain Nuty zielone Cytrusy

Nuty ziołowe

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mixte Homme by Jeanne Arthes.

Mixte Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Mixte Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Mixte Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mixte Homme marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mixte Homme marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Thierry Mugler Ice*Men Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Bond No 9 Great Jones Aveda Yatra Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Honore des Pres Nu Green Odori Iris Lorenzo Siena Palio Joop! Joop! Go Hot Contact CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Cuba Paris Cuba Grey Smell Bent Thai'd Down