Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mascarade Jeanne Arthes dla kobiet

Mascarade Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1

Mascarade marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mascarade został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, goździk (przyprawa), ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, drzewo gwajakowe i cedr.

Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mascarade by Jeanne Arthes.

Mascarade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Mascarade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Mascarade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mascarade marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mascarade marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Gabriela Sabatini Temperamento Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Ineke Chemical Bonding Novae Plus Ballet Fiorucci Fiorucci Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Love Passport Piece of Peace Anthousa Fig & Vetiver Gres Caline Tender Moments Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa