Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mascarade Jeanne Arthes dla kobiet

Mascarade Jeanne Arthes dla kobiet

Mascarade marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Mascarade został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra, tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, goździk (przyprawa), ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, drzewo gwajakowe i cedr.

Nuty zielone Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Goździk (przyprawa) Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mascarade by Jeanne Arthes.

Mascarade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Mascarade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Mascarade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mascarade marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mascarade marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Givenchy My Givenchy Guess Guess for Women Salvador Dali Eau de RubyLips S. Cute Love Berry Pink Indult Manakara Eclectic Collections Possessed Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Mally Mally O Boticario Glamour Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light s.Oliver Superior