Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lovely Sweet Sixteen Jeanne Arthes dla kobiet

Lovely Sweet Sixteen Jeanne Arthes dla kobiet

Lovely Sweet Sixteen marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, zielone liście i cytryna; nutami serca są frezja, brzoskwinia, jabłko, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr i białe piżmo.

Czarna porzeczka Mandarynka Zielone liście Cytryna

Frezja Brzoskwinia Jabłko Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lovely Sweet Sixteen by Jeanne Arthes.

Lovely Sweet Sixteen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lovely Sweet Sixteen marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lovely Sweet Sixteen marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Elizabeth Arden Green Tea Lotus Oriflame Pop Glam Glossy Pink Police Pure Woman Iceberg Iceberg Sarah Horowitz Parfums Perfect Bliss Sarah Horowitz Parfums Perfect Nectar Loewe A Mi Aire Masaki Matsushima Fluo Sinfonia di Note Petale Rose Bath and Body Works Moonlight Magic Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby