Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Generation Sexy Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Sexy Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Sexy marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Generation Sexy został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i tangeryna; nutami serca są czerwone jabłko i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, malina i piżmo.

Cytryna Amalfi Tangeryna

Czerwone jabłko Jaśmin

Drzewo sandałowe Wanilia Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Generation Sexy by Jeanne Arthes.

Love Generation Sexy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Love Generation Sexy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Love Generation Sexy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Generation Sexy marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Generation Sexy marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Maurer & Wirtz Mustang Woman Giorgio Beverly Hills G Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Vera Wang Flower Princess Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Michel Germain Sexual Star Mistral Lychee Rose Rasasi Hope Thymes Kimono Rose Playboy Play It Lovely Jeanne Arthes Boum Catch Me