Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Love Generation Rock Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Rock Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Rock Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia Love Generation Rock Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Love Generation Rock marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Love Generation Rock został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są szafran, mandarynka i tymianek; nutami serca są ylang-ylang, orchidea i lilia; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane, dąb, wanilia i fasolka tonka.

Szafran Mandarynka Tymianek

Ylang-ylang Orchidea Lilia

Brazylijskie drzewo różane Dąb Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Generation Rock by Jeanne Arthes.

Ange ou Demon

Love Generation Rock Recenzje Perfum

mamigora
mamigora

Heavy metal w wydaniu budyniowym.
Otóż horda obcych zapragnęła rozkoszować się namiastką ziemskich dobroci i stworzyła przepis na babeczkę, jednak do bazy danych wdarł sie wirus i spowodował osobliwą mutację. W rezultacie z taśmy produkcyjnej w dalekiej międzygwiezdnej przestrzeni, zjechało ciastko nadziane rtęcią. Nie wiem co odpowiada za ten kosmiczny melanż, ale tu naprawdę słodycz świeżego wypieku miesza się z jakimś pierwiastkiem z tablicy Mendelejewa. Początek jest nieznośny, ma sie ochote w szalonym widzie zmyć z siebie truciznę, alleee.... po jakimś czasie (gdyż trwałość na (nie)szczęście dobra)zaczęłam się nawet kolegować z tym monstrum. Ulotnił się swądek aluminium i została czekolada (choć dopiero wyciągnieta ze sreberka). Ogólnie dziwny zapach, a może jednak niebywale oryginalny? Jak to mówią? - 'każda potwora znajdzie swego amatora' :)

Maverick
Maverick

Paskudztwo, ktore niby ma przypominac Ange ou Demon. Nie pamietam jak Ange ou Demon pachnie, wiec nie jestem w stanie tego potwierdzic. Generation Rock to dla mnie sztyczny smierdziuszek na wlasnych warunkach :/

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Love Generation Rock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Love Generation Rock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Generation Rock marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Generation Rock marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Christian Lacroix Tumulte Paco Rabanne Ultraviolet Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Iceberg The Iceberg Fragrance Pierre Balmain La Mome Les Nereides Fleur Poudree de Musc Avon Far Away Dreams Ayala Moriel Sutul Penhaligon`s Orange Blossom O Boticario Floratta Ruby Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle