Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Love Generation Leopard Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Leopard Jeanne Arthes dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Love Generation Leopard Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Love Generation Leopard marki Jeanne Arthes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Love Generation Leopard został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, zielona herbata i róża; nutami serca są jaśmin, frezja i kwiat pomarańczy; nutami bazy są osmantus, paczula i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Zielona herbata Róża

Jaśmin Frezja Kwiat pomarańczy

Osmantus Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Generation Leopard by Jeanne Arthes.

Love Generation Leopard Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Love Generation Leopard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Love Generation Leopard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Generation Leopard marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Generation Leopard marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Avon In Bloom Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds L`Occitane en Provence Notre Flore Neroli Banana Republic Rosewood Revlon Charlie Red MDCI Parfums Le Rivage des Syrtes Bruno Acampora Iranzol Calvin Klein CK IN2U Her Collectables The Party The Garden Party Frangipane Penhaligon`s Night Scented Stock Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie