Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Generation Blue Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Blue Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Blue marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Generation Blue został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kumkwat, bergamotka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są piwonia, frezja, jaśmin, heliotrop i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, ambra i piżmo.

Kumkwat Bergamotka Liść czarnej porzeczki

Piwonia Frezja Jaśmin Heliotrop Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Generation Blue by Jeanne Arthes.

Love Generation Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Love Generation Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Love Generation Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Generation Blue marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Generation Blue marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Laura Biagiotti Tempore Donna Gucci Envy Me Ralph Lauren Romance Burberry Burberry Brit Sheer Animale Animale Temptation Eclectic Collections Possessed Shiseido Zen Eau de Parfum So...? So...? Shop until u drop American Beauty True Delight Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 3 Ribes Rubrum Royal Apothic Venetian Grove