Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Les Lions D'Arthes Men Jeanne Arthes dla mężczyzn

Les Lions D'Arthes Men Jeanne Arthes dla mężczyzn

Les Lions D'Arthes Men marki Jeanne Arthes to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są liść figi, lawenda, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, jaśmin, konwalia i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo, wetyweria i cedr.

Liść figi Lawenda Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Jaśmin Konwalia Kardamon

Ambra Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Lions D'Arthes Men by Jeanne Arthes.

Les Lions D'Arthes Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Lions D'Arthes Men marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Lions D'Arthes Men marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Plus Plus Masculine Lolita Lempicka Midnight Reminiscence 2000 Ans d'Amour Ted Lapidus Altamir Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Lomani Ignition David & Victoria Beckham Signature for Him Oleg Cassini Cassini for Men Gap White Amber No.541 Van Gils Puur Jovan Ginseng NRG Dorin Roses des Vents Sud