Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kate Jeanne Arthes dla kobiet

Kate Jeanne Arthes dla kobiet

Kate Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Kate marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Kate został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i marakuja; nutami serca są róża, jaśmin, konwalia, frezja i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, wanilia, białe piżmo i fasolka tonka.

Mandarynka Grejpfrut Marakuja

Róża Jaśmin Konwalia Frezja Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Cedr Wanilia Białe piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kate by Jeanne Arthes.

Kate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Kate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Kate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kate marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kate marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Secret Wish Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Givenchy Hot Couture White Collection Oilily Blue Sparkle Manuel Canovas Pink Riviera Pacsun Kirra Pink Eclectic Collections Possessed So...? So...? Eternal Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Rasasi Innocence Sinfonia di Note Petale Rose