Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

J.S. Women Jeanne Arthes dla kobiet

J.S. Women Jeanne Arthes dla kobiet

J.S. Women marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, piwonia i czarna porzeczka; nutami serca są magnolia, jaśmin, róża, brzoskwinia, fiołek i rosebay willowherb; nutami bazy są mech, paczula, cedr, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Bergamotka Piwonia Czarna porzeczka

Magnolia Jaśmin Róża Brzoskwinia Fiołek Rosebay Willowherb

Mech Paczula Cedr Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J.S. Women by Jeanne Arthes.

J.S. Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes J.S. Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes J.S. Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J.S. Women marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J.S. Women marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Guess Guess Gold Lancome Miracle Ultra Pink Calvin Klein Eternity Summer 2007 NafNaf NafNaf Too... Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Police Pure Woman Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Space NK Tuberoli Fiorucci Pin Up I M Juicy Oriflame The Babes Sweet Peach