Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Guipure & Silk Rose Jeanne Arthes dla kobiet

Guipure & Silk Rose Jeanne Arthes dla kobiet

Guipure & Silk Rose marki Jeanne Arthes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Guipure & Silk Rose został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Róża Piwonia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guipure & Silk Rose by Jeanne Arthes.

Guipure & Silk Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guipure & Silk Rose marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guipure & Silk Rose marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Valentino Rock`n Rose Isabella Rossellini My Manifesto Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Tiffany Tiffany Bond No 9 Eau de Noho Durance en Provence Ancian Rosa Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Avon Summer White Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Voluspa Cult of Helios Saffron James Nani