Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Guipure & Silk Rose Jeanne Arthes dla kobiet

Guipure & Silk Rose Jeanne Arthes dla kobiet

Guipure & Silk Rose marki Jeanne Arthes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Guipure & Silk Rose został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są róża i piwonia; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Róża Piwonia

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guipure & Silk Rose by Jeanne Arthes.

Guipure & Silk Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guipure & Silk Rose marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guipure & Silk Rose marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Chopard Wish Turquoise Diamond Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Laura Mercier Eau de Lune Frederic Malle Lys Mediterranee Waterford Lismore Weil Fleur De Weil Ebba Los Angeles Miss Pilar Alta Moda Real Des Filles a la Vanille Imma La Bouquetiere Muguet Lalique Fleur de Cristal