Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Extreme Limit Rock Jeanne Arthes dla mężczyzn

Extreme Limit Rock Jeanne Arthes dla mężczyzn

ziołowy

Extreme Limit Rock marki Jeanne Arthes to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Extreme Limit Rock został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są paproć, nuty zielone i dzięgiel; nutami serca są lawenda, cynamon i kminek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Paproć Nuty zielone Dzięgiel

Lawenda Cynamon Kminek

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extreme Limit Rock by Jeanne Arthes.

Extreme Limit Rock Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Extreme Limit Rock, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Extreme Limit Rock, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extreme Limit Rock marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extreme Limit Rock marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Liz Claiborne Curve Soul for Men David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Versace Versace Pour Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 Jovoy Paris Fougere Etienne Aigner Aigner pour Homme Loewe Loewe Pour Homme Francesco Smalto Smalto Azzaro Travelling Jaclyn Smith California for Men Alfred Dunhill Dunhill Edition Cerruti Nino Cerruti